Program Erasmus+

Na temelju Odluke o dodjeli financijske potpore za projektne prijedloge u okviru Poziva na dostavu prijedloga za 2017. g. za program Erasmus+ - Ključna aktivnost 1 za područje strukovnog obrazovanja i osposobljavanja, Agencija za mobilnost i programe EU prihvatila je projektni prijedlog naše Škole  te nam je odobrila financijsku potporu u iznosu od 26 906.00 EUR.

Naša  prijava bila je usmjerena na ciljane skupine za ovu aktivnost, učenike u strukovnom obrazovanju i osposobljavanju. Kandidirali smo se za njemački grad Frankfurt. U ovu mobilnost bit će uključeno 12 učenika u zanimanju stolar i instalater grijanja i klimatizacije uz pratnju 2 nastavnika. Realizacija je predviđena za jesen 2017. godine.

« Rujan 2017 »