POSJET DJEČJEM DOMU "IVANA BRLIĆ MAŽURANIĆ"

U duhu predblagdanskog darivanja, u četvrtak 14. prosinca posjetili smo Dječji dom "Ivana Brlić Mažuranić" u Rijeci. Od sredstava koje smo prikupili od učenika i njihovih roditelja te nastavnika Škole, kupili smo pelene, vlažne maramice i slatkiše za malu djecu smještenu u Domu.

Dom su posjetili učenici 1.b i 2.a razreda u pratnji nastavnika. Tom su se prilikom upoznali s razlozima smještavanja djece u takvu vrstu ustanove, načinima brige o njima, kao i mogućnostima volontiranja u Domu. Ovaj posjet ostavio je traga na razmišljanje naših učenika i potaknuo ih da već sada planiraju novu humanitarnu akciju i posjet djeci.

« Rujan 2018 »